Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-116 Gwożnica Górna, Gwożnica Dolna 92
Telefon:
665 384 843
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Konieczkowej
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Gwożnicy Dolnej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02710 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 46 16 138:48
02711 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 38 20 114:60
02712 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 10 28 30:84
09484 Paweł Wójtowicz Polska 05.11.1996 7 38 21:114
Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 4 2 12:6
02717 Jakub Błądziński Polska 28.10.2003 1 2 3:6
02725 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 1 2 3:6
02719 Krzysztof Szeniak Polska 17.04.2001 0 9 0:27
09485 Michał Hamułka Polska 18.03.1988 0 0 0:0
02715 Przemysław Smalarz Polska 12.07.2000 0 2 0:6
09286 Artur Nieroda Polska 03.09.1978 0 0 0:0
02726 Mariusz Ciuł Polska 05.12.2000 0 5 0:15
02716 Kamil Smela Polska 30.05.2001 0 4 0:12
02714 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 0 0 0:0
02713 Bartłomiej Flisiak Polska 21.01.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla 3:10 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 8:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra I Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00

8
LUKS Burza I Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8:10 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

15
KS I Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-05-14
g. 17:00

17
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły