Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS I Nagórzany
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Bukowsku
Rodzaj stołów:
Donic, Pol - Sport
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03388 Krzysztof Żyłka Polska 10.12.1979 38 20 114:60
03323 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 28 26 84:78
03322 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 28 24 84:72
03319 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 7 33 21:99
03321 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 1 20 3:60

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
KS II Nagórzany KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-10-19
g. 17:00

2
KS I Nagórzany LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2015-10-24
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 8:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:7 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KS I Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
UKS Iskra I Iskrzynia KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KS I Nagórzany LUKS Burza I Rogi 0:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LUKS Burza II Rogi 10:4 Szczegóły
2016-02-07
g. 17:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

13
KS I Nagórzany GMKS Strzelec II Frysztak 3:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

15
KS I Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole KS I Nagórzany 2:10 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

17
KS I Nagórzany KS II Nagórzany 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły