Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek I Dębowiec
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Osobnicy 99, 38-241 Osobnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Inside
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04052 Dariusz Bara Polska 05.10.1993 49 14 147:42
04051 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 31 28 93:84
04050 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 17 38 51:114
04055 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 10 32 30:96
04053 Szymon Czerkiewicz Polska 17.07.1994 0 7 0:21
04061 Bartłomiej Misiołek Polska 19.07.2001 0 3 0:9
04058 Patryk Ryznar Polska 13.04.2003 0 0 0:0
04057 Robert Niemiec Polska 16.01.2003 0 0 0:0
04056 Rafał Szurek Polska 02.01.2003 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-10
g. 14:00

1
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2015-10-20
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2015-11-04
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2015-11-17
g. 18:00

4
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 3:10 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
KS I Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka PKS Bartek I Dębowiec 10:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
PKS Bartek I Dębowiec UKS Iskra I Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00

10
LUKS Burza I Rogi PKS Bartek I Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-02-06
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 8:10 Szczegóły
2016-02-16
g. 18:30

13
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Bartek I Dębowiec 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
PKS Bartek I Dębowiec LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
KS II Nagórzany PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły