Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak I Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Longhawy 51, Niżna Łąka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Joola
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01565 Piotr Zając Polska 06.11.1992 51 3 153:9
01558 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 36 9 108:27
01559 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 32 17 96:51
01557 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 32 16 96:48
07586 Michał Harsze Polska 28.03.1991 0 0 0:0
07582 Krystian Guzik Polska 28.08.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:1 Szczegóły
2015-10-24
g. 10:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
KS II Nagórzany LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2015-12-18
g. 18:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS II Turze Pole 10:0 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak I Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak I Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LUKS Strażak I Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Iskra I Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2016-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza I Rogi LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2016-03-19
g. 10:00

15
LUKS Strażak I Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

18
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 10:5 Szczegóły
2016-05-14
g. 10:00

20
UKS Iskra I Iskrzynia LUKS Strażak I Niżna Łąka 8:10 Szczegóły