Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS II Kąkolówka
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-030 Błażowa
Telefon:
501 023 365
691 969 654
E-mail:
a.sowa@poczta.ostnet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac im. ks. Adolfa Kowala 1, 36-030 Błażowa
(Zespół Szkół i Gimnazjum w Błażowej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Skiba
609 372 752
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
Andro, DHS (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02738 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 25 24 75:72
02744 Dominika Szozda Polska 15.02.2001 17 32 51:96
02743 Gabriela Hadała Polska 03.01.2003 4 33 12:99
02745 Dominik Wielgos Polska 11.09.1994 3 9 9:27
02748 Kamila Początek Polska 05.07.2004 2 36 6:108
02735 Andrzej Sowa Polska 28.10.1968 0 0 0:0
02741 Zuzanna Wielgos Polska 08.11.2005 0 16 0:48
02742 Natalia Hadała Polska 19.08.2001 0 19 0:57
02740 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka UKS Kępa I Dębica 5:13 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
MLKS Nurt II Przemyśl LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LZS II Kąkolówka KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 3:15 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS II Kąkolówka 15:3 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
LZS II Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 1:17 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 17:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
LZS II Kąkolówka KU AZS Politechnika V Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
MKSTS Mielec LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
LZS II Kąkolówka LKS Kańczuga 6:12 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
LZS II Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 4:14 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS SP1 Leżajsk LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LZS II Kąkolówka 16:2 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

15
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:11 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów LZS II Kąkolówka 17:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

17
LZS II Kąkolówka MLKS Nurt II Przemyśl 18:0 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

18
LZS II Kąkolówka MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły