Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa I Dębica
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Polna 52A, 39-200 Dębica
Telefon:
516 186 309
E-mail:
elpopo22@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
(Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Dąbrowski
516 186 309
elpopo22@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09243 Marcin Kleszcz Polska 08.08.1986 33 7 99:21
09249 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 25 18 75:54
09246 Sebastian Ligęska Polska 14.09.1997 21 17 63:51
09247 Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 14 20 42:60
09244 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 2 11 6:33
09242 Tomasz Pragłowski Polska 30.12.1983 1 7 3:21
09245 Krystian Krawczyk Polska 20.12.1986 0 0 0:0
09248 Sebastian Ciurkot Polska 18.12.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
LZS II Kąkolówka UKS Kępa I Dębica 5:13 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
UKS Kępa I Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 13:5 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
UKS SP1 Leżajsk UKS Kępa I Dębica 10:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS Kępa I Dębica MLKS Nurt II Przemyśl 18:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 3:15 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 8:10 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
LKS Jar I Kielnarowa UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica PUKS Arka Łętownia 11:7 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
UKS Kępa I Dębica GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS Kępa I Dębica 7:11 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
UKS Kępa I Dębica MKSTS Mielec 15:3 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica UKS SP1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
UKS Kępa I Dębica LKS Jar I Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
UKS Kępa I Dębica KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
UKS Kępa I Dębica LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły