Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
tenisstolowy.prz.edu.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
celuloidowe Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03148 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 54 10 162:30
03149 Dawid Sowa Polska 13.06.1992 43 17 129:51
03145 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 37 31 111:93
03146 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 21 20 63:60
03144 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 5 34 15:102
03147 Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 10:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00

2
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów MKSTS Mielec 15:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
LZS II Kąkolówka KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 3:15 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 14:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
UKS SP1 Leżajsk KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 5:13 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa I Dębica 3:15 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
MLKS Nurt II Przemyśl KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00

8
LKS Kańczuga KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 3:15 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
LKS Jar I Kielnarowa KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 14:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 15:3 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
PUKS Arka Łętownia KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 12:6 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
UKS Kępa I Dębica KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 7:11 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 15:3 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Jar I Kielnarowa 6:12 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

20
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów UKS SP1 Leżajsk 13:5 Szczegóły