Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łętownia 446, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Łętowni
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
sala gimnastyczna Gimnazjum w Łętowni
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
celuloidowe DHS ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02703 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 35 30 105:90
02697 Jerzy Baran Polska 22.01.1996 34 6 102:18
02707 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 25 36 75:108
02701 Michał Klocek Polska 02.11.2001 24 37 72:111
02702 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 9 14 27:42
02699 Marcin Doktor Polska 10.08.2004 5 11 15:33
02709 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 3 6 9:18
02708 Marcin Węglarz Polska 01.05.2002 2 4 6:12
02704 Marek Piędel Polska 09.03.2001 1 5 3:15
02706 Patryk Przybysz Polska 23.09.2004 0 0 0:0
02700 Dawid Gumieniak Polska 12.05.2004 0 1 0:3
02705 Paulina Przybysz Polska 04.06.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-11
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 5:13 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00

3
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski PUKS Arka Łętownia 3:15 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 13:5 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00

5
MKSTS Mielec PUKS Arka Łętownia 6:12 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia LZS II Kąkolówka 14:4 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 5:13 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS SP1 Leżajsk 4:14 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica PUKS Arka Łętownia 11:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia MLKS Nurt II Przemyśl 15:3 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

11
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 15:3 Szczegóły
2016-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka II Brzostek 5:13 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00

13
LKS Jar I Kielnarowa PUKS Arka Łętownia 16:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LKS Jar I Kielnarowa 14:4 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00

15
PUKS Arka Łętownia KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 4:14 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

16
UKS SP1 Leżajsk PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

17
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka Łętownia 17:1 Szczegóły
2016-05-01
g. 11:00

18
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa I Dębica 11:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

19
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 11:7 Szczegóły