Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka I Łętownia
III liga podkarpacka
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łętownia 446, 37-312 Łętownia
Telefon:
(17) 241 65 37, 660 034 962
E-mail:
jansum@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Łętowni
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum - tel. (17) 241 65 37, 660 034 962

Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum - tel. (17) 241 65 37, 660 034 962

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 27 148:87
2. KS Pegaz II Łańcut 16 24 152:95
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 138:95
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 132:91
5. UKS GP I Jodłowa 16 18 122:117
6. KSTS MOSiR II Krosno 16 14 117:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka I Łętownia 16 19 130:99
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 13 105:132
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 11 105:135
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 11 92:147
5. LZS I Kąkolówka 16 9 90:141
6. UKS Gryfek I Dębica 16 4 72:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2013/2014

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jerzy Baran Polska 22.01.1996 46 7 138:21
Paweł Kida Polska 26.03.1997 24 21 72:63
Kamil Klocek Polska 26.06.1999 17 13 51:39
Aneta Kręcidło Polska 10.07.1995 15 14 45:42
Patryk Misiak Polska 30.01.1995 11 22 33:66
Klaudia Kolano Polska 01.05.2001 0 0 0:0
Mateusz Sałęga Polska 02.02.2000 0 0 0:0
Natalia Sieńko Polska 15.11.2001 0 0 0:0
Marcin Węglarz Polska 01.05.2002 0 0 0:0
Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 0 0 0:0
Łukasz Flis Polska 10.07.2000 0 0 0:0
Marek Piędel Polska 09.03.2001 0 0 0:0
Paulina Przybysz Polska 04.06.2003 0 0 0:0
Dominika Kułacz Polska 15.07.1998 0 0 0:0
Michał Klocek Polska 02.11.2001 0 0 0:0
Łukasz Madej Polska 07.08.2000 0 0 0:0
Karolina Pietrońska Polska 25.05.1997 0 3 0:9
Alina Sztaba Polska 19.03.1996 0 4 0:12
Dominik Stańko Polska 16.05.2001 0 0 0:0
Marcin Doktor Polska 10.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2013-09-29
g. 11:00
0
1
GMKS Strzelec II Frysztak PUKS Arka I Łętownia 10:8 Szczegóły
2013-10-06
g. 11:00
0
2
PUKS Arka I Łętownia LKS Brzostowianka I Brzostek 10:8 Szczegóły
2013-10-13
g. 11:00
0
3
KU AZS Politechnika II Rzeszów PUKS Arka I Łętownia 10:7 Szczegóły
2013-10-20
g. 11:00
0
4
PUKS Arka I Łętownia UKS GP I Jodłowa 9:9 Szczegóły
2013-11-03
g. 11:00
0
5
PUKS Arka I Łętownia UKS Gryfek I Dębica 10:5 Szczegóły
2013-11-17
g. 11:00
0
6
KSTS MOSiR II Krosno PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2013-11-24
g. 11:00
0
7
PUKS Arka I Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2013-12-01
g. 11:00
0
8
LZS I Kąkolówka PUKS Arka I Łętownia 2:10 Szczegóły
2013-12-08
g. 11:00
0
9
PUKS Arka I Łętownia KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2013-12-15
g. 11:00
0
10
KS Pegaz II Łańcut PUKS Arka I Łętownia 10:3 Szczegóły
2014-01-12
g. 11:00
0
11
PUKS Arka I Łętownia LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2014-02-02
g. 11:00
0
12
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka I Łętownia 5:10 Szczegóły
2014-03-02
g. 11:00
0
13
PUKS Arka I Łętownia LZS I Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2014-03-09
g. 11:00
0
14
LKS Brzostowianka II Brzostek PUKS Arka I Łętownia 10:7 Szczegóły
2014-03-30
g. 11:00
0
15
UKS Gryfek I Dębica PUKS Arka I Łętownia 2:10 Szczegóły
2014-04-06
g. 11:00
0
16
LKS Brzostowianka I Brzostek PUKS Arka I Łętownia 0:10 Szczegóły