Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 30, Frysztak
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Sportowa 30
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek
501 604 689
waclawgodek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek

Adres hali rezerwowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Wybickiego 25
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 20 100:10
2. PKS Bartek Dębowiec 11 20 100:40
3. LUKS Burza II Rogi 11 16 94:45
4. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 78:65
5. UKS Spin Jasło 11 14 74:67
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 10 10 67:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 11 8 65:83
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 7 71:80
3. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 59:93
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 2 31:104
5. KS Golden Masters II Korczyna 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
897 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 20 13 60:39
898 Wacław Godek Polska 13.05.1968 16 15 48:45
900 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 11 19 33:57
902 Tomasz Stadnicki Polska 01.06.1972 9 23 27:69

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
706
1
LKS Błyskawica II Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2023-10-04
g. 18:00
712
2
GMKS Strzelec II Frysztak KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
715
3
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 4:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
722
4
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2023-11-11
g. 11:00
737
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
730
5
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
744
8
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
752
9
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
758
10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
763
11
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 7:10 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:00
771
12
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
777
13
KS Golden Masters II Korczyna GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
783
14
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
796
16
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły