Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Golden Masters II Korczyna
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-420 Korczyna ul. Spółdzielcza 6
Telefon:
692 284 090
E-mail:
goldenmasters@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie 38-420 Korczyna ul. Fredry 2
Prezes Klubu:
Wiesław Rysz
692 284 090
goldenmasters@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Rysz
692 284 090
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Rysz

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS***40+, Tibhar+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 20 100:10
2. PKS Bartek Dębowiec 11 20 100:40
3. LUKS Burza II Rogi 11 16 94:45
4. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 78:65
5. UKS Spin Jasło 11 14 74:67
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 10 10 67:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 11 8 65:83
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 7 71:80
3. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 59:93
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 2 31:104
5. KS Golden Masters II Korczyna 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6407 Jacek Zych Polska 05.07.1977 18 7 54:21
9647 Dawid Habrat Polska 09.08.2007 8 19 24:57
9646 Dawid Gembicz Polska 22.03.2006 4 17 12:51
11179 Jakub Nowak Polska 15.02.2011 2 16 6:48
11690 Szymon Hejnar Polska 09.11.2010 0 13 0:39
6405 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 0 0 0:0
9648 Patryk Pękala Polska 04.05.2009 0 3 0:9
9645 Kamil Dziura Polska 29.06.2008 0 13 0:39

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
705
1
KS Golden Masters II Korczyna UKS Spin Jasło 2:10 Szczegóły
2023-10-04
g. 18:00
712
2
GMKS Strzelec II Frysztak KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2023-10-07
g. 11:00
713
3
KS Golden Masters II Korczyna UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
720
4
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters II Korczyna 10:1 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
727
5
KS Golden Masters II Korczyna PKS Bartek Dębowiec 2:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
734
6
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno KS Golden Masters II Korczyna 10:1 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
742
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2023-12-16
g. 11:00
754
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
748
8
KS Golden Masters II Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
765
11
KS Golden Masters II Korczyna LKS Błyskawica II Leśniówka 3:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
770
12
LUKS Strażak III Niżna Łąka KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
777
13
KS Golden Masters II Korczyna GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
784
14
KS Golden Masters II Korczyna UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
788
15
KS Golden Masters II Korczyna KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły