Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS TKKF MOSiR II Dukla
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Armii Krajowej 1a, 38-450 Dukla
Telefon:
798 741 061
E-mail:
uksdukla@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 13 38-450 Dukla (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Stanisław Paszek
798 741 061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Paszek

Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Olbrycht
502 221 695
dariusz.olbrycht@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Armii Krajowej 1a 38-450 Dukla (MOSiR)
Rodzaj stołów:
Donic Persson 25 ITTF
Rodzaj piłek:
Tibhar " *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 20 100:10
2. PKS Bartek Dębowiec 11 20 100:40
3. LUKS Burza II Rogi 11 16 94:45
4. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 78:65
5. UKS Spin Jasło 11 14 74:67
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 10 10 67:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 11 8 65:83
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 7 71:80
3. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 59:93
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 2 31:104
5. KS Golden Masters II Korczyna 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5083 Jakub Kwaśnicki Polska 28.10.2013 25 6 75:18
5086 Mateusz Czarnik Polska 28.01.1988 18 14 54:42
5080 Jagoda Głód Polska 23.01.2012 10 19 30:57
5085 Hubert Urbański Polska 08.03.2007 8 9 24:27
5077 Zofia Czarnik Polska 23.12.2013 1 21 3:63
5078 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 0 0:0
5087 Jan Dembiczak Polska 27.12.1958 0 0 0:0
5082 Zuzanna Kwaśnicka Polska 22.07.2010 0 0 0:0
5079 Adrian Fornal Polska 10.03.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-23
g. 16:00
704
1
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2023-10-05
g. 18:00
709
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły
2023-10-19
g. 18:00
723
4
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
726
5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
742
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Golden Masters II Korczyna 10:4 Szczegóły
2023-12-09
g. 11:00
731
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
752
9
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2023-12-20
g. 18:00
747
8
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2024-01-13
g. 11:00
757
10
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
764
11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 9:9 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
778
13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
784
14
KS Golden Masters II Korczyna UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
790
15
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
796
16
GMKS Strzelec II Frysztak UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły