Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rogi ul. Długa 173, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi ul. Szkolna 2, (Szkoła Podstawowa w Rogach)
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht
501 642 661
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht

Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 20 100:10
2. PKS Bartek Dębowiec 11 20 100:40
3. LUKS Burza II Rogi 11 16 94:45
4. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 78:65
5. UKS Spin Jasło 11 14 74:67
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 10 10 67:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 11 8 65:83
2. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 7 71:80
3. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 59:93
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 2 31:104
5. KS Golden Masters II Korczyna 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10126 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 21 6 63:18
10125 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 18 6 54:18
10121 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 13 8 39:24
10128 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 11 9 33:27
10123 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 3 0 9:0
10129 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 3 0 9:0
10127 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 3 1 9:3
10124 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 2 1 6:3
10122 Zbigniew Bielawski Polska 17.02.1955 2 8 6:24
10130 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 2 0 6:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-26
g. 17:00
702
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2023-10-07
g. 11:00
714
3
LKS Błyskawica II Leśniówka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
720
4
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters II Korczyna 10:1 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
726
5
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
732
6
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2023-12-02
g. 11:00
738
7
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 10:7 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
744
8
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
750
9
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
756
10
LUKS Burza II Rogi KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:2 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
761
11
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
767
12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
773
13
LUKS Burza II Rogi LKS Błyskawica II Leśniówka -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
780
14
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek Dębowiec -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
787
15
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2024-04-27
g. 11:00
792
16
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły