Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Iskrzynia, ul Szkolna 4
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz @wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 11 21 109:24
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 11 19 100:40
3. GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 11 18 103:47
4. LKS Parnas II Stara Wieś 11 16 90:51
5. UKS Iskra II Iskrzynia 11 12 71:67
6. LKS II Turze Pole 11 10 69:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki IV Sanok 11 8 68:91
2. KS Nagórzany 11 6 50:92
3. GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 11 6 44:102
4. SKT I LO Wiki V Sanok 12 3 61:113
5. KTS II Wola Komborska 11 3 52:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1769 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 14 3 42:9
1772 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 13 2 39:6
1767 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 10 8 30:24
1777 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 9 9 27:27
1771 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 8 13 24:39
1778 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 6 8 18:24
1773 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 2 5 6:15
10171 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 1 5 3:15
10172 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 0 0 0:0
1770 Kamil Haręzga Polska 09.09.1992 0 0 0:0
1766 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
606
1
LKS Parnas II Stara Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2023-09-30
g. 16:00
612
2
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki V Sanok 10:6 Szczegóły
2023-10-06
g. 16:00
615
3
UKS Iskra II Iskrzynia GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:30
622
4
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
630
5
GKS Górnik II Grabownica Starzeńska UKS Iskra II Iskrzynia 0:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
644
8
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2023-12-16
g. 11:00
637
7
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 10:3 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
652
9
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2024-01-13
g. 16:00
658
10
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki IV Sanok 10:5 Szczegóły
2024-01-20
g. 16:00
663
11
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 2:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
667
12
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
674
13
GKS Górnik I Grabownica Starzeńska UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2024-03-09
g. 16:00
681
14
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły
2024-03-16
g. 16:00
685
15
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Parnas II Stara Wieś -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
691
16
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły