Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wola Komborska b/n 38-420 Korczyna
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Szkoły Podstawowej w Komborni
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Goleń
692 511 295
jarogol@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Sala Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 11 21 109:24
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 11 19 100:40
3. GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 11 18 103:47
4. LKS Parnas II Stara Wieś 11 16 90:51
5. UKS Iskra II Iskrzynia 11 12 71:67
6. LKS II Turze Pole 11 10 69:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki IV Sanok 11 8 68:91
2. KS Nagórzany 11 6 50:92
3. GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 11 6 44:102
4. SKT I LO Wiki V Sanok 12 3 61:113
5. KTS II Wola Komborska 11 3 52:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3217 Michał Pikul Polska 30.09.1973 14 13 42:39
3222 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 10 10 30:30
3214 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 10 18 30:54
3221 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 5 19 15:57
3213 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 4 0 12:0
3219 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 1 22 3:66
3216 Piotr Kwolek Polska 16.01.1984 0 8 0:24
3212 Bogdan Kuźnar Polska 30.01.1974 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-23
g. 11:00
604
1
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
609
2
KTS II Wola Komborska GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
623
4
KTS II Wola Komborska GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 7:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
626
5
KTS II Wola Komborska KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
631
6
LKS II Turze Pole KTS II Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
642
7
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki V Sanok 9:9 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
647
8
LKS Parnas II Stara Wieś KTS II Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
652
9
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
657
10
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
664
11
SKT I LO Wiki IV Sanok KTS II Wola Komborska 7:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
671
12
KS Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
678
13
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki IV Sanok -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
688
15
SKT I LO Wiki V Sanok KTS II Wola Komborska -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
695
16
GKS Górnik II Grabownica Starzeńska KTS II Wola Komborska -:- Szczegóły