Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki III Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki

Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Łącki
732 282 256
lacki@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar***40+Syntt
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 15 29 149:34
2. GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 15 24 138:69
3. LUKS Pionier Średnia Wieś 15 23 129:67
4. LKS Parnas II Stara Wieś 15 20 116:78
5. UKS Iskra II Iskrzynia 15 13 87:106
6. LKS II Turze Pole 15 11 87:123

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki IV Sanok 14 11 92:118
2. KS Nagórzany 14 11 79:114
3. GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 14 8 69:126
4. KTS II Wola Komborska 14 7 76:127
5. SKT I LO Wiki V Sanok 14 3 73:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8642 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 36 3 108:9
8644 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 26 8 78:24
8643 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 22 3 66:9
8638 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 14 5 42:15
8646 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 13 4 39:12
8637 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 11 5 33:15
8649 Dawid Witka Polska 23.01.1988 3 0 9:0
9286 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
1084 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-22
g. 17:00
610
2
SKT I LO Wiki IV Sanok SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2023-09-23
g. 11:00
604
1
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2023-09-23
g. 15:00
634
6
SKT I LO Wiki III Sanok SKT I LO Wiki V Sanok 10:1 Szczegóły
2023-10-08
g. 11:00
616
3
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 9:9 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:30
622
4
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
628
5
LKS Parnas II Stara Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 3:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
640
7
GKS Górnik II Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2023-12-29
g. 18:00
649
9
SKT I LO Wiki III Sanok LKS II Turze Pole 10:3 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
656
10
KS Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2024-01-20
g. 11:00
662
11
SKT I LO Wiki III Sanok GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 10:5 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
669
12
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
675
13
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Parnas II Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2024-03-09
g. 16:00
681
14
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki III Sanok 1:10 Szczegóły
2024-03-16
g. 11:00
687
15
SKT I LO Wiki III Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 10:4 Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
693
16
GKS Górnik I Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki III Sanok 5:10 Szczegóły
2024-05-05
g. 11:00

PO-4LK
PKS Bartek Dębowiec SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły