Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki IV Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki

Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Łącki
732 282 256
lacki@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar***40+Syntt
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 11 21 109:24
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 11 19 100:40
3. GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 11 18 103:47
4. LKS Parnas II Stara Wieś 11 16 90:51
5. UKS Iskra II Iskrzynia 11 12 71:67
6. LKS II Turze Pole 11 10 69:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki IV Sanok 11 8 68:91
2. KS Nagórzany 11 6 50:92
3. GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 11 6 44:102
4. SKT I LO Wiki V Sanok 12 3 61:113
5. KTS II Wola Komborska 11 3 52:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8650 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 18 13 54:39
10447 Bogdan Szałankiewicz Polska 18.02.1968 16 18 48:54
8639 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 11 17 33:51
8640 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 7 20 21:60
10449 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 5 7 15:21
10341 Janusz Stępkowski Polska 08.11.1961 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-22
g. 17:00
610
2
SKT I LO Wiki IV Sanok SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
603
1
GKS Górnik I Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki IV Sanok 10:3 Szczegóły
2023-09-24
g. 15:00
648
8
SKT I LO Wiki V Sanok SKT I LO Wiki IV Sanok 4:10 Szczegóły
2023-10-07
g. 11:00
618
3
GKS Górnik II Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki IV Sanok 2:10 Szczegóły
2023-11-17
g. 18:00
625
5
SKT I LO Wiki IV Sanok LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
632
6
KS Nagórzany SKT I LO Wiki IV Sanok 7:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
641
7
SKT I LO Wiki IV Sanok LKS Parnas II Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
651
9
SKT I LO Wiki IV Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 1:10 Szczegóły
2024-01-13
g. 16:00
658
10
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki IV Sanok 10:5 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
664
11
SKT I LO Wiki IV Sanok KTS II Wola Komborska 7:10 Szczegóły
2024-02-24
g. 11:00
684
14
SKT I LO Wiki IV Sanok SKT I LO Wiki V Sanok 10:8 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
678
13
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki IV Sanok -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
690
15
SKT I LO Wiki IV Sanok GKS Górnik II Grabownica Starzeńska -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
696
16
SKT I LO Wiki IV Sanok KS Nagórzany -:- Szczegóły