Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola
5. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poniatowskiego 57A/4, 37-450 Stalowa Wola
Telefon:
666 095 301
E-mail:
jadwiga_jankiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II 37-450 Stalowa Wola ul. Poniatowskiego 55
Prezes Klubu:
Jadwiga Jankiewicz
666 095 301
jadwiga_jankiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Kramek
696 551 695
pkramek79@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jadwiga Jankiewicz
666 095 301
jadwiga_jankiewicz@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar***40+Syntt
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 11 19 104:30
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 11 16 101:67
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 15 94:63
4. UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 11 15 86:69
5. MKS TS Mielec 11 14 89:70
6. GKTS Astoria Wadowice Górne 11 13 87:71
7. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 11 13 87:82
8. KS Szówsko 11 8 70:86
9. PUKS Arka II Łętownia 11 8 58:98
10. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 11 7 67:98
11. KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 11 3 43:107
12. UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 11 1 64:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9157 Szczepan Góreczny Polska 26.12.1986 27 8 81:24
9161 Stanisław Wodka Polska 19.09.1990 11 15 33:45
9166 Amelia Kramek Polska 14.07.2010 11 17 33:51
9158 Krzysztof Klocek Polska 18.12.1966 10 2 30:6
9160 Grzegorz Kurkiewicz Polska 09.02.1987 7 14 21:42
9162 Piotr Zwoliński Polska 14.03.1972 6 1 18:3
9168 Zuzanna Życzyńska Polska 22.03.2009 0 0 0:0
9164 Karolina Gątarz Polska 19.09.2010 0 0 0:0
9167 Aleksander Łukasik Polska 25.06.2010 0 0 0:0
9159 Piotr Kramek Polska 10.10.1979 0 4 0:12
9165 Jakub Hawrylak Polska 10.04.2010 0 0 0:0
9163 Julia Gątarz Polska 19.09.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-01
g. 11:00
404
1
KU AZS UR IBERiS II Rzeszów UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 3:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
419
3
KS Szówsko UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 5:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
411
2
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 10:4 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
434
5
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 10:1 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
449
7
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 10:1 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
465
10
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 10:5 Szczegóły
2024-01-27
g. 11:00
480
12
MKS TS Mielec UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 6:10 Szczegóły
2024-02-02
g. 17:30
476
11
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola ATS Bingo Ropczyce 10:5 Szczegóły
2024-02-09
g. 14:00
437
6
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2024-02-20
g. 18:00
489
13
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola GKTS Astoria Wadowice Górne 10:5 Szczegóły
2024-02-23
g. 18:00
450
8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 9:9 Szczegóły