Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rogi, ul. Długa 173, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi, ul. Szkolna 2 (Szkoła Podstawowa w Rogach)
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki II Sanok 12 24 120:43
2. UKS TKKF MOSiR Dukla 12 19 114:60
3. UKS Cebulka Warzyce 12 19 111:69
4. LKS Błyskawica Leśniówka 12 18 106:67
5. LKS Parnas Stara Wieś 12 12 98:84
6. LUKS Burza Rogi 12 11 71:94

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 12 12 95:86
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 11 85:93
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 6 80:112
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 12 5 59:114
5. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 12 5 48:112
6. KTS Wola Komborska 12 2 65:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10123 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 18 17 54:51
10124 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 10 8 30:24
10129 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 9 16 27:48
10127 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 9 23 27:69
10130 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 8 19 24:57
10125 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 0 2 0:6
Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
10126 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 2 0:6
10122 Zbigniew Bielawski Polska 17.02.1955 0 0 0:0
10121 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-26
g. 17:00
304
1
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
310
2
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 7:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 13:00
316
3
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
322
4
LUKS Burza Rogi KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
328
5
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Burza Rogi 10:0 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
334
6
LUKS Burza Rogi LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 5:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
340
7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Burza Rogi 10:0 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
349
9
LUKS Burza Rogi UKS TKKF MOSiR Dukla 1:10 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
346
8
LUKS Burza Rogi KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2024-01-14
g. 16:00
356
10
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
362
11
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
369
12
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
373
13
UKS TKKF MOSiR Dukla LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
379
14
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
386
15
LUKS Burza Rogi UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
391
16
LUKS Burza Rogi LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły