Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki II Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarpacki
606 480 350
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Łącki
732 282 256
lacki@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki II Sanok 16 32 160:59
2. UKS Cebulka Warzyce 16 25 145:93
3. LKS Błyskawica Leśniówka 16 24 138:89
4. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 21 133:91
5. LKS Parnas Stara Wieś 16 13 123:123
6. LUKS Burza Rogi 16 12 92:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 16 18 133:114
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 16 122:127
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 10 116:146
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 16 9 81:144
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 9 91:149
6. KTS Wola Komborska 16 3 91:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9286 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 45 6 135:18
10176 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 39 6 117:18
8648 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 28 13 84:39
1084 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 14 21 42:63
8641 Piotr Krukar Polska 03.01.2003 4 0 12:0
8643 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 4 2 12:6
8642 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 2 0 6:0
8644 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 1 2 3:6
8649 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
302
1
UKS Cebulka Warzyce SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
308
2
SKT I LO Wiki II Sanok KTS Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
320
4
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
326
5
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 0:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
314
3
LKS Błyskawica Leśniówka SKT I LO Wiki II Sanok 3:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 13:00
338
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki II Sanok 3:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 15:00
344
8
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
350
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
332
6
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2024-01-14
g. 16:00
356
10
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2024-01-20
g. 12:00
361
11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS TKKF MOSiR Dukla 10:7 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
369
12
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
375
13
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
381
14
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki II Sanok 4:10 Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
387
15
UKS TKKF MOSiR Dukla SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2024-04-27
g. 11:00
393
16
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Cebulka Warzyce 10:4 Szczegóły
2024-05-12
g. 11:00

PO-3L
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły