Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Cebulka Warzyce
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Warzyce 444, 38-200 Jasło
Telefon:
501 608 493
E-mail:
leszeksliwa@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Warzycach
Prezes Klubu:
Leszek Śliwa
501 608 493
leszeksliwa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Zając
501 636 627
paweltt@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Zając

Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Szebniach
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki II Sanok 12 24 120:43
2. UKS TKKF MOSiR Dukla 12 19 114:60
3. UKS Cebulka Warzyce 12 19 111:69
4. LKS Błyskawica Leśniówka 12 18 106:67
5. LKS Parnas Stara Wieś 12 12 98:84
6. LUKS Burza Rogi 12 11 71:94

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 12 12 95:86
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 11 85:93
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 12 6 80:112
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 12 5 59:114
5. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 12 5 48:112
6. KTS Wola Komborska 12 2 65:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2399 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 30 10 90:30
2402 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 17 12 51:36
2397 Bartosz Mika Polska 22.09.1998 15 6 45:18
2400 Paweł Zając Polska 11.09.1989 13 8 39:24
2401 Piotr Zając Polska 29.01.1988 8 7 24:21
2396 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 7 17 21:51
2395 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 4 2 12:6
2398 Patryk Skocz Polska 18.11.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
302
1
UKS Cebulka Warzyce SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2023-10-08
g. 16:30
307
2
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
318
3
UKS Cebulka Warzyce LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2023-10-26
g. 17:30
323
4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2023-11-19
g. 11:00
330
5
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-11-26
g. 13:00
335
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
340
7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Burza Rogi 10:0 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
345
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
354
9
UKS Cebulka Warzyce LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
359
10
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
366
11
KTS Wola Komborska UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
368
12
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
374
13
LKS Parnas Stara Wieś UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
380
14
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
386
15
LUKS Burza Rogi UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
393
16
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły