Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-100 Kolbuszowa Górna 393 C
Telefon:
500 143 209
E-mail:
marek.kret@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP w Kolbuszowej Górnej 348
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Robert Stadnicki
519 126 451
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
XuShaoFa 40+ 3 stars
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka Brzostek 11 22 110:42
2. UKS Kępa Dębica 10 18 98:31
3. LZS Start Waleczni Rokietnica 11 17 94:79
4. MLKS Nurt Przemyśl 10 14 85:50
5. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 11 84:76
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 7 69:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Strażak Sośnica 11 9 72:92
2. KU AZS UR IBERiS Rzeszów 11 7 71:100
3. STS Jordan w Woli Małej 10 7 78:86
4. UKS SP1 Leżajsk 11 5 63:102
5. LZS II Kąkolówka 11 1 42:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10458 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 19 16 57:48
10457 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 12 16 36:48
10453 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 11 16 33:48
10456 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 10 14 30:42
10454 Walenty Plis Polska 12.02.1971 9 13 27:39
10451 Jakub Błahut Polska 31.03.1989 0 2 0:6
10459 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 0 0:0
10455 Marek Puzio Polska 26.04.1968 0 0 0:0
10452 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 0 0:0
10460 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
205
1
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
213
3
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
220
4
KU AZS UR IBERiS Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
227
5
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS SP1 Leżajsk 10:7 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
234
6
LZS Start Waleczni Rokietnica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
242
7
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
248
8
UKS Spartakus Kolbuszowa STS Jordan w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
254
9
LZS II Kąkolówka UKS Spartakus Kolbuszowa 5:10 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
212
2
MLKS Nurt Przemyśl UKS Spartakus Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
265
11
UKS Spartakus Kolbuszowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
269
12
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Brzostowianka Brzostek 5:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
273
13
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Start Waleczni Rokietnica -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
279
14
UKS Spartakus Kolbuszowa MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2024-03-16
g. 16:00
286
15
UKS Kępa Dębica UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
291
16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły