Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Start Waleczni Rokietnica
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czelatyce 182a, 37-562 Rokietnica
Telefon:
695 582 331
E-mail:
ptotos@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa przy szkole podstawowej w Rokietnica Wola 525
Prezes Klubu:
Piotr Totoś
695 582 331
ptotos@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Niemczycki
691 802 508
daniemczycki@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala sportowa przy szkole podstawowej w Rokietnicy 108
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka Brzostek 11 22 110:42
2. UKS Kępa Dębica 10 18 98:31
3. LZS Start Waleczni Rokietnica 11 17 94:79
4. MLKS Nurt Przemyśl 10 14 85:50
5. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 11 84:76
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 7 69:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Strażak Sośnica 11 9 72:92
2. KU AZS UR IBERiS Rzeszów 11 7 71:100
3. STS Jordan w Woli Małej 10 7 78:86
4. UKS SP1 Leżajsk 11 5 63:102
5. LZS II Kąkolówka 11 1 42:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8842 Kinga Hawro Polska 16.09.2008 27 10 81:30
10113 Dawid Żmud Polska 10.07.1993 21 12 63:36
10110 Arkadiusz Foryś Polska 03.12.1986 18 10 54:30
10109 Krystian Czekański Polska 27.03.1995 8 14 24:42
10111 Dariusz Niemczycki Polska 25.08.1989 5 10 15:30
12242 Łukasz Ruchomski Polska 29.07.1979 4 0 12:0
10108 Mateusz Bała Polska 13.02.1990 3 7 9:21
Marian Stefanowski Polska 25.08.1964 0 0 0:0
10112 Piotr Totoś Polska 18.09.1979 0 2 0:6
Radosław Koschmieder Polska 07.09.1999 0 0 0:0
Marcin Prawecki Polska 09.05.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
204
1
LZS Start Waleczni Rokietnica LKS Brzostowianka Brzostek 5:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
210
2
STS Jordan w Woli Małej LZS Start Waleczni Rokietnica 7:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
216
3
LZS Strażak Sośnica LZS Start Waleczni Rokietnica 8:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
222
4
LZS Start Waleczni Rokietnica MLKS Nurt Przemyśl 10:8 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
228
5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LZS Start Waleczni Rokietnica 9:9 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
234
6
LZS Start Waleczni Rokietnica UKS Spartakus Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
249
9
LZS Start Waleczni Rokietnica UKS Kępa Dębica 0:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
256
10
KU AZS UR IBERiS Rzeszów LZS Start Waleczni Rokietnica 6:10 Szczegóły
2024-01-20
g. 11:00
240
7
LZS II Kąkolówka LZS Start Waleczni Rokietnica 6:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
262
11
LZS Start Waleczni Rokietnica UKS SP1 Leżajsk 10:6 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
267
12
LZS Start Waleczni Rokietnica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
273
13
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Start Waleczni Rokietnica -:- Szczegóły
2024-03-09
g. 16:00
280
14
UKS Kępa Dębica LZS Start Waleczni Rokietnica -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
287
15
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Start Waleczni Rokietnica -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
292
16
MLKS Nurt Przemyśl LZS Start Waleczni Rokietnica -:- Szczegóły