Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Golden Masters Korczyna
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Spółdzielcza 6, 38-420 Korczyna
Telefon:
692 284 090
E-mail:
goldenmasters@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie - 38-420 Korczyna ul. Fredry 2
Prezes Klubu:
Wiesław Rysz
692 284 090
goldenmasters@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Rysz
692 284 090
goldenmasters@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
DHS***40+,
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 12 23 119:38
2. KS Golden Masters Korczyna 12 23 119:41
3. TG Sokół Dynów 11 15 95:62
4. LKS Kańczuga 12 13 86:81
5. PUKS Arka Łętownia 11 12 82:88
6. LKS Turze Pole 12 12 92:86

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 12 90:84
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 12 11 78:88
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 10 63:86
4. LUKS Strażak Niżna Łąka 12 8 72:101
5. UKS Iskra Iskrzynia 12 2 44:118
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 1 52:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6402 Rafał Iwaniuch Polska 07.09.1987 34 2 102:6
8907 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 28 6 84:18
6401 Dariusz Drożdż Polska 21.06.1993 16 12 48:36
6403 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 16 6 48:18
6404 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 7 9 21:27
6405 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 0 0 0:0
6407 Jacek Zych Polska 05.07.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
106
1
LKS Kańczuga KS Golden Masters Korczyna 4:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
112
2
KS Golden Masters Korczyna KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:0 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
115
3
KS Golden Masters Korczyna PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
122
4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KS Golden Masters Korczyna 0:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
130
5
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Golden Masters Korczyna 3:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
136
6
KS Golden Masters Korczyna LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:4 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
137
7
KS Golden Masters Korczyna LUKS Strażak Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
144
8
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KS Golden Masters Korczyna 9:9 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
152
9
LKS Turze Pole KS Golden Masters Korczyna 5:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
158
10
KS Golden Masters Korczyna UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
163
11
KS Golden Masters Korczyna TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
168
12
KS Golden Masters Korczyna LKS Kańczuga 10:3 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
174
13
PUKS Arka Łętownia KS Golden Masters Korczyna -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
180
14
TG Sokół Dynów KS Golden Masters Korczyna -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
186
15
KS Golden Masters Korczyna LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
193
16
KS Golden Masters Korczyna UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn -:- Szczegóły