Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Turze Pole
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 12 23 119:38
2. KS Golden Masters Korczyna 12 23 119:41
3. TG Sokół Dynów 11 15 95:62
4. LKS Kańczuga 12 13 86:81
5. PUKS Arka Łętownia 11 12 82:88
6. LKS Turze Pole 12 12 92:86

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 12 90:84
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 12 11 78:88
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 10 63:86
4. LUKS Strażak Niżna Łąka 12 8 72:101
5. UKS Iskra Iskrzynia 12 2 44:118
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 1 52:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2003 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 23 18 69:54
2000 Rafał Jamrogiewicz Polska 21.10.1993 23 16 69:48
1999 Jakub Gromek Polska 18.05.1992 17 20 51:60
1998 Konrad Federczak Polska 01.07.1990 16 21 48:63

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 16:00
104
1
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 10:4 Szczegóły
2023-10-14
g. 15:00
109
2
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 14:00
117
3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2023-10-25
g. 17:00
123
4
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:8 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
126
5
LKS Turze Pole UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 7:10 Szczegóły
2023-11-25
g. 16:00
131
6
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
142
7
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:0 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
147
8
LKS Kańczuga LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
152
9
LKS Turze Pole KS Golden Masters Korczyna 5:10 Szczegóły
2024-01-20
g. 11:00
164
11
UKS Iskra Iskrzynia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 16:00
157
10
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 10:3 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
169
12
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Turze Pole 10:5 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
173
13
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
179
14
LKS Turze Pole LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
186
15
KS Golden Masters Korczyna LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
191
16
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole -:- Szczegóły