Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, 38-422 Iskrzynia
Telefon:
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 12 23 119:38
2. KS Golden Masters Korczyna 12 23 119:41
3. TG Sokół Dynów 11 15 95:62
4. LKS Kańczuga 12 13 86:81
5. PUKS Arka Łętownia 11 12 82:88
6. LKS Turze Pole 12 12 92:86

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 12 90:84
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 12 11 78:88
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 10 63:86
4. LUKS Strażak Niżna Łąka 12 8 72:101
5. UKS Iskra Iskrzynia 12 2 44:118
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 1 52:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1775 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 17 9 51:27
1768 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 10 22 30:66
1776 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 7 25 21:75
1774 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 4 18 12:54
10172 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 1 13 3:39
1766 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 0 0:0
1770 Kamil Haręzga Polska 09.09.1992 0 0 0:0
1771 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 0 0 0:0
1773 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 0 3 0:9
1767 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 0 3 0:9
1772 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 0 0 0:0
1778 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 3 0:9
1777 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 0 0 0:0
10171 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 0 0:0
1769 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
103
1
PUKS Arka Łętownia UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2023-10-01
g. 10:00
110
2
UKS Iskra Iskrzynia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2:10 Szczegóły
2023-10-28
g. 16:00
124
4
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2023-11-04
g. 16:00
125
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
118
3
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Iskra Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
132
6
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2023-12-02
g. 13:00
141
7
UKS Iskra Iskrzynia LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
148
8
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Iskra Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2023-12-16
g. 16:00
151
9
UKS Iskra Iskrzynia TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
158
10
KS Golden Masters Korczyna UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2024-01-20
g. 11:00
164
11
UKS Iskra Iskrzynia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 10:00
170
12
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
177
13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2024-03-09
g. 16:00
184
14
UKS Iskra Iskrzynia KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2024-03-16
g. 16:00
188
15
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2024-04-27
g. 16:00
194
16
UKS Iskra Iskrzynia KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły