Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Wyzwolenia 31, 36-020 Tyczyn
Telefon:
720 783 117
E-mail:
uks.ats.tyczyn@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Grunwaldzka 31, 36-020 Tyczyn
Prezes Klubu:
Tadeusz Grys
720 783 117
uks.ats.tyczyn@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dawid Rachfalski
727 549 223
dawid.rachfalski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Pułanek 4; 36-020 Tyczyn
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 12 23 119:38
2. KS Golden Masters Korczyna 12 23 119:41
3. TG Sokół Dynów 11 15 95:62
4. LKS Kańczuga 12 13 86:81
5. PUKS Arka Łętownia 11 12 82:88
6. LKS Turze Pole 12 12 92:86

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 12 90:84
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 12 11 78:88
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 10 63:86
4. LUKS Strażak Niżna Łąka 12 8 72:101
5. UKS Iskra Iskrzynia 12 2 44:118
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 1 52:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4932 Arkadiusz Elceser Polska 18.08.1984 29 5 87:15
4934 Dawid Rachfalski Polska 29.01.1996 25 7 75:21
4933 Jacek Flaumenhaft Polska 23.02.1976 24 2 72:6
4931 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 16 12 48:36
4424 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 6 7 18:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
102
1
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 3:10 Szczegóły
2023-10-08
g. 11:00
108
2
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:0 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
114
3
LKS Kańczuga UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 2:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
120
4
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
126
5
LKS Turze Pole UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 7:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
132
6
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
138
7
TG Sokół Dynów UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 3:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
144
8
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KS Golden Masters Korczyna 9:9 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
150
9
PUKS Arka Łętownia UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 1:10 Szczegóły
2024-01-27
g. 16:00
156
10
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2024-01-27
g. 12:00
161
11
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LUKS Strażak Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
169
12
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Turze Pole 10:5 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
175
13
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
181
14
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
187
15
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
193
16
KS Golden Masters Korczyna UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn -:- Szczegóły