Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki Sanok
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Daszyńskiego 12a, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
606 480 350
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Łącki
732 282 256
lacki@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 11 20 84:26
2. SMS Pegaz Jarosław 11 19 87:23
3. SKT I LO Wiki Sanok 11 18 74:36
4. KS Gorce Nowy Targ 11 16 69:41
5. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 15 66:44
6. KS Bronowianka Kraków 11 12 58:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Płomień Limanowa 12 10 54:66
2. UKS Villa Verde II Olesno 11 9 46:64
3. Dagmas Invest Podwawelski Kraków 11 8 53:57
4. ULKS Lachowice 11 4 33:77
5. TKKF Dobczyce 11 3 28:82
6. LZS Kąkolówka 12 0 18:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9285 Krzystof Kapik Polska 03.05.1999 16 0 38:0
9287 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 16 6 34:14
8647 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 15 7 41:16
8641 Piotr Krukar Polska 03.01.2003 7 5 20:14
9248 Konrad Staszczyk Polska 25.06.2004 7 5 19:15
8637 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 0 2 0:4
8642 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 0 2 0:6
8649 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0
9286 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
10176 Rafał Graboń Polska 23.11.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-30
g. 15:00
012
2
Dagmas Invest Podwawelski Kraków SKT I LO Wiki Sanok 3:7 Szczegóły
2023-10-21
g. 16:00
013
3
SKT I LO Wiki Sanok KU AZS Politechnika II Rzeszów 3:7 Szczegóły
2023-11-03
g. 18:00
027
5
SKT I LO Wiki Sanok UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-11-26
g. 12:00
020
4
UKS Płomień Limanowa SKT I LO Wiki Sanok 1:9 Szczegóły
2023-12-01
g. 19:30
005
1
SKT I LO Wiki Sanok KS Gorce Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2023-12-02
g. 13:00
042
7
KS Spektrum-Karpol Słopnice SKT I LO Wiki Sanok 5:5 Szczegóły
2023-12-09
g. 18:30
048
8
SKT I LO Wiki Sanok TKKF Dobczyce 7:3 Szczegóły
2023-12-17
g. 17:00
034
6
SMS Pegaz Jarosław SKT I LO Wiki Sanok 5:5 Szczegóły
2024-01-13
g. 16:00
060
10
SKT I LO Wiki Sanok ULKS Lachowice 9:1 Szczegóły
2024-01-20
g. 14:30
065
11
SKT I LO Wiki Sanok LZS Kąkolówka 7:3 Szczegóły
2024-01-28
g. 15:00
054
9
KS Bronowianka Kraków SKT I LO Wiki Sanok 2:8 Szczegóły
2024-03-02
g. 16:00
067
12
SKT I LO Wiki Sanok KS Spektrum-Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2024-03-09
g. 11:00
073
13
SKT I LO Wiki Sanok KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2024-04-13
g. 11:00
080
14
SKT I LO Wiki Sanok SMS Pegaz Jarosław -:- Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
087
15
KU AZS Politechnika II Rzeszów SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2024-05-04
g. 16:00
092
16
KS Gorce Nowy Targ SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły