Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Villa Verde II Olesno
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Telefon:
509 012 877
E-mail:
rafal.tatarczuch@villa-verde.eu
WWW:
https://www.facebook.com/UKS-Villa-Verde-Olesno-103718011848277
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Prezes Klubu:
Marek Tatarczuch
602 347 795
marek.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:
Rafał Tatarczuch
881 062 881
rafal.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
DHS DJ40+ White
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 11 20 84:26
2. SMS Pegaz Jarosław 11 19 87:23
3. SKT I LO Wiki Sanok 11 18 74:36
4. KS Gorce Nowy Targ 11 16 69:41
5. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 15 66:44
6. KS Bronowianka Kraków 11 12 58:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Płomień Limanowa 12 10 54:66
2. UKS Villa Verde II Olesno 11 9 46:64
3. Dagmas Invest Podwawelski Kraków 11 8 53:57
4. ULKS Lachowice 11 4 33:77
5. TKKF Dobczyce 11 3 28:82
6. LZS Kąkolówka 12 0 18:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1266 Rafał Tatarczuch Polska 04.05.1998 12 7 28:21
1251 Mateusz Galus Polska 19.02.2001 8 12 21:29
95 Miłosz Sawczak (j) Polska 14.04.2005 8 2 20:6
1255 Adam Kieroński Polska 27.03.1969 5 11 12:28
1259 Daniel Lis Polska 17.08.1999 4 0 10:0
1260 Tadeusz Motyka Polska 10.11.1961 1 1 2:2
7132 Ali Mohammed Indie 27.09.1999 0 0 0:0
1272 Jan Woziwoda Polska 28.12.2012 0 0 0:0
8927 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 0 0 0:0
6283 Damian Lis Polska 27.06.1991 0 2 0:6
1250 Jakub Folwarski Polska 03.05.1996 0 0 0:0
1270 Łukasz Reczek Polska 28.02.2012 0 0 0:0
1262 Jakub Perek Polska 04.08.1986 0 0 0:0
1258 Robert Lipowicz Polska 10.04.1977 0 0 0:0
1267 Grzegorz Włodek Polska 31.07.1985 0 0 0:0
1265 Marek Tatarczuch Polska 14.09.1974 0 1 0:3
1261 Radek Mrkvicka Czechy 31.03.1974 0 0 0:0
1257 Paweł Kudła Polska 06.08.1985 0 2 0:4
1269 Kacper Lipowicz Polska 08.05.2008 0 12 0:28
1249 Sławomir Florek Polska 02.03.1977 0 0 0:0
1248 Jakub Dychtoń Polska 14.07.1980 0 0 0:0
1271 Szymon Tatarczuch Polska 23.08.2012 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-23
g. 11:00
003
1
UKS Villa Verde II Olesno TKKF Dobczyce 7:3 Szczegóły
2023-10-04
g. 18:30
015
3
Dagmas Invest Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-10-08
g. 12:00
009
2
KS Spektrum-Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno 4:6 Szczegóły
2023-10-28
g. 11:00
021
4
UKS Villa Verde II Olesno KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2023-11-03
g. 18:00
027
5
SKT I LO Wiki Sanok UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-12-02
g. 16:00
039
7
ULKS Lachowice UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2023-12-03
g. 16:00
033
6
UKS Villa Verde II Olesno LZS Kąkolówka 7:3 Szczegóły
2023-12-09
g. 11:00
045
8
UKS Villa Verde II Olesno KS Bronowianka Kraków 2:8 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
050
9
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2024-01-13
g. 11:00
055
10
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2024-01-20
g. 09:30
062
11
SMS Pegaz Jarosław UKS Villa Verde II Olesno 10:0 Szczegóły
2024-03-02
g. 11:00
078
13
UKS Villa Verde II Olesno ULKS Lachowice -:- Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
072
12
LZS Kąkolówka UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2024-04-13
g. 11:00
084
14
TKKF Dobczyce UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
090
15
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2024-05-04
g. 11:00
096
16
UKS Villa Verde II Olesno Dagmas Invest Podwawelski Kraków -:- Szczegóły