Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Villa Verde II Olesno
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Telefon:
509 012 877
E-mail:
rafal.tatarczuch@villa-verde.eu
WWW:
https://www.facebook.com/UKS-Villa-Verde-Olesno-103718011848277
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Prezes Klubu:
Marek Tatarczuch
602 347 795
marek.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:
Rafał Tatarczuch
881 062 881
rafal.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
DHS DJ40+ White
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SMS Pegaz Jarosław 16 29 128:32
2. SKT I LO Wiki Sanok 16 24 101:59
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 103:57
4. KS Spektrum-Karpol Słopnice 16 21 94:66
5. KS Gorce Nowy Targ 16 20 91:69
6. KS Bronowianka Kraków 16 12 71:89

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. Dagmas Invest Podwawelski Kraków 16 18 93:67
2. KS Villa Verde II Olesno 16 14 71:89
3. UKS Płomień Limanowa 16 14 74:86
4. ULKS Lachowice 16 9 60:100
5. TKKF Dobczyce 16 5 45:115
6. LZS Kąkolówka 16 2 29:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1266 Rafał Tatarczuch Polska 04.05.1998 17 12 43:36
1251 Mateusz Galus Polska 19.02.2001 14 14 34:34
1255 Adam Kieroński Polska 27.03.1969 10 16 22:38
95 Miłosz Sawczak (j) Polska 14.04.2005 8 2 20:6
1269 Kacper Lipowicz Polska 08.05.2008 4 18 11:45
1259 Daniel Lis Polska 17.08.1999 4 0 10:0
1260 Tadeusz Motyka Polska 10.11.1961 1 1 2:2
7132 Ali Mohammed Indie 27.09.1999 0 0 0:0
1272 Jan Woziwoda Polska 28.12.2012 0 0 0:0
8927 Jakub Stecyszyn Polska 15.04.2003 0 0 0:0
6283 Damian Lis Polska 27.06.1991 0 2 0:6
1250 Jakub Folwarski Polska 03.05.1996 0 0 0:0
1270 Łukasz Reczek Polska 28.02.2012 0 0 0:0
1262 Jakub Perek Polska 04.08.1986 0 0 0:0
1258 Robert Lipowicz Polska 10.04.1977 0 0 0:0
1267 Grzegorz Włodek Polska 31.07.1985 0 0 0:0
1265 Marek Tatarczuch Polska 14.09.1974 0 1 0:3
1257 Paweł Kudła Polska 06.08.1985 0 4 0:8
1248 Jakub Dychtoń Polska 14.07.1980 0 0 0:0
1261 Radek Mrkvicka Czechy 31.03.1974 0 0 0:0
1249 Sławomir Florek Polska 02.03.1977 0 0 0:0
1271 Szymon Tatarczuch Polska 23.08.2012 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-23
g. 11:00
003
1
KS Villa Verde II Olesno TKKF Dobczyce 7:3 Szczegóły
2023-10-04
g. 18:30
015
3
Dagmas Invest Podwawelski Kraków KS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-10-08
g. 12:00
009
2
KS Spektrum-Karpol Słopnice KS Villa Verde II Olesno 4:6 Szczegóły
2023-10-28
g. 11:00
021
4
KS Villa Verde II Olesno KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2023-11-03
g. 18:00
027
5
SKT I LO Wiki Sanok KS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-12-02
g. 16:00
039
7
ULKS Lachowice KS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2023-12-03
g. 16:00
033
6
KS Villa Verde II Olesno LZS Kąkolówka 7:3 Szczegóły
2023-12-09
g. 11:00
045
8
KS Villa Verde II Olesno KS Bronowianka Kraków 2:8 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
050
9
KS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2024-01-13
g. 11:00
055
10
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2024-01-20
g. 09:30
062
11
SMS Pegaz Jarosław KS Villa Verde II Olesno 10:0 Szczegóły
2024-03-02
g. 11:00
078
13
KS Villa Verde II Olesno ULKS Lachowice 4:6 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
072
12
LZS Kąkolówka KS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2024-04-13
g. 11:00
084
14
TKKF Dobczyce KS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
090
15
UKS Płomień Limanowa KS Villa Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2024-04-25
g. 19:00
096
16
KS Villa Verde II Olesno Dagmas Invest Podwawelski Kraków 1:9 Szczegóły