Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica II Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Leśniówka 20
Telefon:
601 548 327
E-mail:
dawid.korzeniowski94@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Leśniówka 112
Prezes Klubu:
Bogusława Krzywda
661 891 039
krzywda204@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marcin Krzywda
536 186 289
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Korzeniowski
667 731 025
kkorzonek00@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Premium 30
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8030 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 18 9 54:27
8028 Marcin Krzywda Polska 06.12.1993 10 16 30:48
8029 Przemysław Krzywda Polska 27.06.2000 5 18 15:54
8026 Dominik Szuba Polska 10.06.2008 2 16 6:48
8025 Emil Godzisz Polska 16.05.2008 0 13 0:39
8027 Szymon Subik Polska 08.05.2009 0 11 0:33

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
701
1
LKS Błyskawica II Leśniówka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
708
2
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica II Leśniówka 10:6 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
717
3
LKS Błyskawica II Leśniówka PKS Bartek Dębowiec 0:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
724
4
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica II Leśniówka 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
729
5
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
736
6
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica II Leśniówka 10:7 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
739
7
LKS Błyskawica II Leśniówka LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
746
8
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica II Leśniówka 10:3 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
753
9
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 15:00
760
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica II Leśniówka 10:4 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
766
11
LKS Błyskawica II Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 4:10 Szczegóły