Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.O.Hieronima Longawy 51, Niżna Łąka, 38-455 Głowienka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Janusz Solecki
606 667 692
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica I Leśniówka 7 12 65:18
2. UKS Cebulka Warzyce 6 12 60:14
3. LUKS Burza II Rogi 7 12 61:27
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 6 10 54:18
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 6 8 47:35
6. PKS Bartek Dębowiec 7 8 55:47
7. KS Golden Masters III Korczyna 7 5 48:62
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 7 4 33:64
9. LUKS Strażak III Niżna Łąka 7 3 33:59
10. GMKS Strzelec II Frysztak 6 2 24:55
11. LKS Błyskawica II Leśniówka 7 2 28:60
12. UKS Spin Jasło 7 2 15:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7732 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 5 13 15:39
7736 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 5 12 15:36
7743 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 5 15 15:45
7738 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 4 9 12:27
7731 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 3 0 9:0
7742 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 3 0 9:0
7729 Mateusz Czekaj Polska 02.01.1992 2 6 6:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
705
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
712
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
713
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
720
4
KS Golden Masters III Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
727
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
734
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
742
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
748
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
754
9
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
760
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica II Leśniówka -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
765
11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły