Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GMKS Strzelec II Frysztak
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Sportowa 30
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Sportowa 30
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek
501 604 689
waclawgodek@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Godek

Adres hali rezerwowej:
Hala sportowa we Frysztaku, ul. Wybickiego 25
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1533 Robert Dybaś Polska 06.07.1962 21 15 63:45
1537 Tomasz Góra Polska 16.12.1975 12 18 36:54
1535 Wacław Godek Polska 13.05.1968 12 19 36:57
1540 Tomasz Stadnicki Polska 01.06.1972 4 25 12:75
1534 Tomasz Frydrych Polska 28.02.1983 2 7 6:21
1542 Karolina Frydrych Polska 31.07.2010 0 4 0:12
1539 Robert Rec Polska 16.08.1968 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
703
1
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
710
2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
718
3
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
724
4
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica II Leśniówka 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
725
5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
732
6
KS Golden Masters III Korczyna GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
748
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
751
9
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
741
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
758
10
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
764
11
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły