Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Łęki Dukielskie 64, 38-450 Dukla
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich/ Łęki Dukielskie 74
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
wojciech.wegrzyn67@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10041 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 31 1 93:3
5232 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 16 7 48:21
5233 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 12 4 36:12
5231 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 11 5 33:15
10044 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 10 9 30:27
10042 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 3 11 9:33
10043 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 1 2 3:6
5236 Amelia Dudzik Polska 17.04.2014 0 0 0:0
5235 Tobiasz Gromek Polska 29.01.2012 0 0 0:0
10077 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
704
1
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
710
2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
716
3
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
722
4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
728
5
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
734
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
746
8
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica II Leśniówka 10:3 Szczegóły
2022-12-18
g. 15:00
740
7
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
749
9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica I Leśniówka 10:6 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
756
10
KS Golden Masters III Korczyna UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
762
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły