Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Długa 173, Rogi, 38-430, Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul. Szkolna 2
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Adres hali rezerwowej:
OSP ROGI
Rodzaj stołów:
Donic, Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica I Leśniówka 7 12 65:18
2. UKS Cebulka Warzyce 6 12 60:14
3. LUKS Burza II Rogi 7 12 61:27
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 6 10 54:18
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 6 8 47:35
6. PKS Bartek Dębowiec 7 8 55:47
7. KS Golden Masters III Korczyna 7 5 48:62
8. UKS TKKF MOSiR II Dukla 7 4 33:64
9. LUKS Strażak III Niżna Łąka 7 3 33:59
10. GMKS Strzelec II Frysztak 6 2 24:55
11. LKS Błyskawica II Leśniówka 7 2 28:60
12. UKS Spin Jasło 7 2 15:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7023 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 12 3 36:9
7020 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 11 0 33:0
7026 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 11 3 33:9
7024 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 9 5 27:15
7021 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 7 3 21:9
10047 Zbigniew Bielawski Polska 17.02.1955 3 7 9:21
7029 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 0 0 0:0
7027 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
7028 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
703
1
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
709
2
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
715
3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
721
4
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
727
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
733
6
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
739
7
LKS Błyskawica II Leśniówka LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
745
8
LUKS Burza II Rogi KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
750
9
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters III Korczyna -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
755
10
LKS Błyskawica I Leśniówka LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
762
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły