Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 4, 38-422 Iskrzynia
Telefon:
606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 4, Iskrzynia (szkoła podstawowa)
Prezes Klubu:
Tomasz Wawrzkowicz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4057 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 15 6 45:18
10613 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 14 5 42:15
4059 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 10 13 30:39
4063 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 4 16 12:48
4065 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 4 3 12:9
4068 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 2 19 6:57
4064 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 0 0 0:0
4060 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 0 0 0:0
4066 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0
4062 Kamil Haręzga Polska 09.09.1992 0 6 0:18
4061 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 0 0 0:0
4056 Maciej Liput Polska 22.11.1990 0 4 0:12
4058 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
604
1
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2022-10-18
g. 17:30
609
2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
623
4
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:5 Szczegóły
2022-11-05
g. 16:00
626
5
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
631
6
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
642
7
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2022-12-10
g. 11:00
647
8
SKT I LO Wiki IV Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
652
9
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 4:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
657
10
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
664
11
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły