SKT I LO Wiki III Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki
Piotr Tarapacki
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
Marian Nowak
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Tibhar***
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
9910 | Artur Gratkowski | Polska | 17.11.1994 | 27 | 18 | 81:54 |
9214 | Miłosz Wanielista | Polska | 05.01.2009 | 24 | 5 | 72:15 |
9919 | Piotr Piróg | Polska | 20.02.1983 | 22 | 17 | 66:51 |
9911 | Krzysztof Harajda | Polska | 10.10.1981 | 18 | 6 | 54:18 |
9925 | Marek Wronowski | Polska | 14.08.1963 | 13 | 15 | 39:45 |
9924 | Robert Wojciechowski | Polska | 22.02.1979 | 7 | 6 | 21:18 |
9915 | Mateusz Łącki | Polska | 25.12.1994 | 4 | 0 | 12:0 |
9909 | Rafał Dydek | Polska | 31.07.1974 | 0 | 0 | 0:0 |
9917 | Paweł Motyka | Polska | 07.03.1988 | 0 | 0 | 0:0 |
9908 | Jacek Dydek | Polska | 01.07.1974 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-09-30 g. 17:00 |
611 2 |
SKT I LO Wiki III Sanok | SKT I LO Wiki IV Sanok | 10:0 | Szczegóły |
2022-10-02 g. 15:00 |
605 1 |
KS II Nagórzany | SKT I LO Wiki III Sanok | 2:10 | Szczegóły |
2022-10-23 g. 11:00 |
616 3 |
SKT I LO Wiki III Sanok | GKS Górnik Grabownica Starzeńska | 10:2 | Szczegóły |
2022-10-30 g. 11:00 |
621 4 |
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz | SKT I LO Wiki III Sanok | 9:9 | Szczegóły |
2022-11-26 g. 11:00 |
635 6 |
SKT I LO Wiki III Sanok | LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:0 | Szczegóły |
2022-12-03 g. 16:00 |
638 7 |
SKT I LO Wiki III Sanok | UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | 10:3 | Szczegóły |
2022-12-11 g. 15:00 |
643 8 |
LKS II Turze Pole | SKT I LO Wiki III Sanok | 10:8 | Szczegóły |
2022-12-18 g. 11:00 |
651 9 |
KTS II Wola Komborska | SKT I LO Wiki III Sanok | 6:10 | Szczegóły |
2023-01-14 g. 11:00 |
657 10 |
SKT I LO Wiki III Sanok | UKS Iskra II Iskrzynia | 10:0 | Szczegóły |
2023-01-22 g. 11:00 |
663 11 |
LUKS Pionier Średnia Wieś | SKT I LO Wiki III Sanok | 5:10 | Szczegóły |
2023-02-25 g. 11:00 |
667 12 |
SKT I LO Wiki III Sanok | LUKS Pionier Średnia Wieś | 10:8 | Szczegóły |
2023-03-05 g. 11:00 |
673 13 |
GKS Górnik Grabownica Starzeńska | SKT I LO Wiki III Sanok | 8:10 | Szczegóły |
2023-03-10 g. 18:30 |
680 14 |
SKT I LO Wiki III Sanok | LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz | 3:10 | Szczegóły |
2023-03-18 g. 11:00 |
687 15 |
SKT I LO Wiki III Sanok | LKS II Turze Pole | 9:9 | Szczegóły |
2023-04-30 g. 13:00 |
692 16 |
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | SKT I LO Wiki III Sanok | 10:1 | Szczegóły |