Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Brzozów
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Os. Okulickiego 1, 36-200 Brzozów
Telefon:
608 448 311
E-mail:
t.haduch@interia,pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala gimnastyczna przy SP nr 1 w Brzozowie ul Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Haduch
608 448 311
t.haduch@interia,pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
surmaczb1@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz

Adres hali rezerwowej:
Sala gimnastyczna przy SP w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Butterfly, Joola
Rodzaj piłek:
GEWO
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3210 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 19 17 57:51
3209 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 12 18 36:54
3207 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 10 17 30:51
3208 Jakub Słota Polska 22.01.2000 2 14 6:42
3211 Albert Władyka Polska 31.08.1992 1 13 3:39
3205 Beata Barska Polska 24.12.1972 1 11 3:33
3206 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
302
1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
318
3
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
323
4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
330
5
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 17:00
335
6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2022-12-02
g. 18:00
307
2
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
340
7
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
345
8
LKS Strażak Bratkówka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
354
9
KTS Brzozów KS Nagórzany 8:10 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
359
10
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2023-01-29
g. 11:00
366
11
KTS Wola Komborska KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły