Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Nagórzany
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki

Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki

Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar, Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9431 Janusz Bachta Polska 27.07.1961 23 3 69:9
9441 Krzysztof Żyłka Polska 10.12.1979 18 10 54:30
9430 Józef Szlachta Polska 06.12.1958 12 17 36:51
9436 Feliks Kordyś Polska 20.06.1960 9 7 27:21
9433 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 6 19 18:57
9438 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 2 8 6:24
9435 Barbara Ciepły Polska 02.12.1986 0 0 0:0
9432 Bolesław Bartkowski Polska 18.08.1965 0 0 0:0
9439 Edyta Pluskwa Polska 04.12.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
305
1
KS Nagórzany KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:6 Szczegóły
2022-10-08
g. 16:00
312
2
UKS Iskra Iskrzynia KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 16:30
313
3
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
320
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
327
5
KS Nagórzany LKS Strażak Bratkówka 10:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 15:00
334
6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
342
7
LUKS Burza Rogi KS Nagórzany 9:9 Szczegóły
2022-12-10
g. 17:00
348
8
KS Nagórzany SKT I LO Wiki II Sanok 10:6 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
354
9
KTS Brzozów KS Nagórzany 8:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
360
10
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
365
11
KS Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KS Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły