Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rzeszowska 9, 36-200 Brzozów
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@autobiedka.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Stara Wieś 790, 36-200 Brzozów
Prezes Klubu:
Wiesław Fic
510 602 941
Parnas.starawies@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka

Adres hali rezerwowej:
Stara Wieś 792, 36-200 Brzozów
Rodzaj stołów:
DONIC, TIHBAR
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7872 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 21 11 63:33
7871 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 18 13 54:39
7875 Michał Wadas Polska 12.09.1984 11 7 33:21
7869 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 5 29 15:87
7873 Michał Dydek Polska 02.06.1989 1 9 3:27
7870 Marek Dudek Polska 14.03.1974 0 9 0:27
7874 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
306
1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2022-10-08
g. 11:00
311
2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
314
3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
328
5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
333
6
LKS Strażak Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2022-12-04
g. 13:30
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 10:3 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
347
8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 7:10 Szczegóły
2022-12-14
g. 18:30
319
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
353
9
KTS Wola Komborska LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
359
10
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
365
11
KS Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły