Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38 406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ustrobna 1 - sala gimnastyczna
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot

Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Wojaszówka 48 - sala gimnastyczna
Rodzaj stołów:
Butterfley, Donic
Rodzaj piłek:
DHS Dual D40***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9384 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 13 7 39:21
7446 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 13 10 39:30
7453 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 9 21 27:63
7452 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 7 3 21:9
7445 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 6 4 18:12
7444 Jacek Kolanko Polska 06.07.1969 4 12 12:36
7447 Jan Englot Polska 30.09.1974 1 15 3:45
7448 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 4 0:12
7451 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 0 0 0:0
7449 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 0 0:0
7450 Albert Piękoś Polska 08.06.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
303
1
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
309
2
LUKS Burza Rogi LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
321
4
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
327
5
KS Nagórzany LKS Strażak Bratkówka 10:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
333
6
LKS Strażak Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2022-11-29
g. 18:00
315
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak Bratkówka 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
339
7
KTS Wola Komborska LKS Strażak Bratkówka 2:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
345
8
LKS Strażak Bratkówka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
350
9
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2023-01-16
g. 19:00
355
10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2023-01-21
g. 15:00
362
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2023-02-25
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły