Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
O.Hieronima Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Kraś
608 521 381
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7739 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 29 5 87:15
7740 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 21 11 63:33
7741 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 13 16 39:48
7735 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 12 15 36:45
7733 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 2 0 6:0
7731 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0
7734 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
302
1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
308
2
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
314
3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
320
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
326
5
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:00
332
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:5 Szczegóły
2022-12-03
g. 11:00
338
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 13:00
344
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
350
9
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
356
10
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
361
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KS Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły