Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Spektrum-Karpol Słopnice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
34-650 Tymbark 491
Telefon:
606 891 565
E-mail:
urbanski@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Słopnicach
Prezes Klubu:
Paweł Bolsęga
795 475 802
bolsegapawel@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Bolsęga

Osoba odpowiedzialna:
Maciej Urbański
606 891 565
urbanski@vp.pl
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 4 w Słopnicach
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
XUSHAOFA SPORTS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4109 Szymon Kołodziej Polska 26.12.1996 15 7 41:16
4106 Paweł Bolsęga Polska 15.11.1994 10 12 28:30
4110 Paweł Madzula Polska 06.01.1976 9 13 23:33
4108 Adrian Kaim Polska 21.09.1997 8 14 19:33
4113 Piotr Obrochta Polska 07.07.1977 0 0 0:0
4115 Robert Piętoń Polska 07.06.1983 0 0 0:0
4112 Paweł Obrochta Polska 28.06.1981 0 0 0:0
4114 Grzegorz Palacz Polska 01.04.1982 0 0 0:0
4105 Henryk Bolsęga Polska 30.03.1971 0 0 0:0
4111 Łukasz Matusiak Polska 10.05.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-15
g. 19:30
003
1
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum-Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2022-10-28
g. 19:00
024
4
KS Spektrum-Karpol Słopnice Kruszbud-Gryf Gdów 9:1 Szczegóły
2022-11-05
g. 16:00
025
5
KS Spektrum-Karpol Słopnice Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-11-11
g. 15:00
018
3
LZS Kąkolówka KS Spektrum-Karpol Słopnice 4:6 Szczegóły
2022-11-12
g. 17:00
010
2
KS Spektrum-Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2022-11-27
g. 16:00
032
6
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KS Spektrum-Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
041
7
KS Spektrum-Karpol Słopnice LUKS Strażak Niżna Łąka 8:2 Szczegóły
2022-12-04
g. 14:00
048
8
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum-Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
058
10
KS Golden Masters Korczyna KS Spektrum-Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
051
9
KS Spektrum-Karpol Słopnice KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
064
11
KS Spektrum-Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły