LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Englot Jan
886 570 391
Englot Jan
886 570 391
Osoba odpowiedzialna:
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Syntt NG
Tibhar 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2021/2022
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
4903 | Mateusz Englot | Polska | 21.12.2008 | 34 | 18 | 102:54 |
4916 | Michele Englot | Polska | 26.07.2002 | 20 | 25 | 60:75 |
4915 | Jan Englot | Polska | 30.09.1974 | 14 | 16 | 42:48 |
4913 | Kamil Czajka | Polska | 16.12.1997 | 8 | 2 | 24:6 |
4904 | Mikołaj Głód | Polska | 02.08.2010 | 6 | 33 | 18:99 |
4922 | Wiesław Rysz | Polska | 26.09.1964 | 3 | 0 | 9:0 |
4917 | Piotr Guzek | Polska | 08.08.1984 | 2 | 9 | 6:27 |
4918 | Artur Kielar | Polska | 01.05.1966 | 0 | 0 | 0:0 |
4919 | Paweł Kondej | Polska | 06.12.2001 | 0 | 0 | 0:0 |
4912 | Bartłomiej Wieszczek | Polska | 23.07.2003 | 0 | 0 | 0:0 |
4908 | Jeremi Pasieka | Polska | 27.07.2010 | 0 | 6 | 0:18 |
4911 | Julia Wachtarczyk | Polska | 25.06.2012 | 0 | 0 | 0:0 |
4910 | Dominik Skrzęta | Polska | 20.10.2009 | 0 | 6 | 0:18 |
4914 | Bartłomiej Englot | Polska | 03.03.1999 | 0 | 0 | 0:0 |
4905 | Aleksander Guzek | Polska | 09.09.2010 | 0 | 0 | 0:0 |
4902 | Joanna Boczar | Polska | 27.12.2006 | 0 | 2 | 0:6 |
4909 | Patryk Sitek | Polska | 07.05.2012 | 0 | 0 | 0:0 |
4906 | Tomasz Kopacz | Polska | 21.05.2010 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2021-10-10 g. 11:00 |
510 2 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LKS Strażak III Bratkówka | 10:5 | Szczegóły |
2021-10-15 g. 17:00 |
504 1 |
LKS Strażak III Bratkówka | PKS Bartek Dębowiec | 9:9 | Szczegóły |
2021-10-17 g. 11:00 |
516 3 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak III Bratkówka | 2:10 | Szczegóły |
2021-10-24 g. 11:00 |
522 4 |
LKS Strażak III Bratkówka | GMKS Strzelec II Frysztak | 10:4 | Szczegóły |
2021-11-07 g. 11:00 |
528 5 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak III Bratkówka | 10:8 | Szczegóły |
2021-11-28 g. 11:00 |
534 6 |
LKS Strażak III Bratkówka | LUKS Burza II Rogi | 9:9 | Szczegóły |
2021-12-04 g. 16:00 |
540 7 |
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno | LKS Strażak III Bratkówka | 6:10 | Szczegóły |
2021-12-12 g. 11:00 |
546 8 |
LKS Strażak III Bratkówka | KS Golden Masters II Korczyna | 3:10 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 11:00 |
549 9 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Olimp II Łęki Dukielskie | 4:10 | Szczegóły |
2022-01-09 g. 11:00 |
556 10 |
LKS Błyskawica Leśniówka | LKS Strażak III Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2022-01-16 g. 11:00 |
562 11 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Spin Jasło | 10:6 | Szczegóły |
2022-03-05 g. 16:00 |
12 |
LUKS Burza II Rogi | LKS Strażak III Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2022-03-20 g. 11:00 |
14 |
LKS Strażak III Bratkówka | LKS Błyskawica Leśniówka | 3:10 | Szczegóły |
2022-03-27 g. 11:00 |
15 |
UKS Olimp II Łęki Dukielskie | LKS Strażak III Bratkówka | 10:7 | Szczegóły |
2022-04-23 g. 11:00 |
16 |
UKS Spin Jasło | LKS Strażak III Bratkówka | 10:5 | Szczegóły |
2022-04-24 g. 16:00 |
13 |
KS Golden Masters II Korczyna | LKS Strażak III Bratkówka | 10:5 | Szczegóły |