Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Rysz Wiesław
692 284 090
Osoba odpowiedzialna:
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4921 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 18 5 54:15
4924 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 16 5 48:15
4922 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 11 12 33:36
4923 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 6 1 18:3
4918 Artur Kielar Polska 01.05.1966 4 11 12:33
4907 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 2 13 6:39
4927 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 2 12 6:36
4912 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 0 0 0:0
4910 Dominik Skrzęta Polska 20.10.2009 0 0 0:0
4916 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 0 0:0
4919 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 19 0:57
4915 Jan Englot Polska 30.09.1974 0 0 0:0
4903 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 0 0:0
4904 Mikołaj Głód Polska 02.08.2010 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
304
1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
309
2
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
317
3
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
323
4
LKS Strażak II Bratkówka KTS Wola Komborska 9:9 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
326
5
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
331
6
SKT I LO Wiki I Sanok LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
342
7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
347
8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
352
9
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
357
10
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 4:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły