Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul.O. Hieronima Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Guzik Wiesława
668 559 858
Osoba odpowiedzialna:
Kołek Filip
885 476 567
filipkolek10@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Guzik Wiesława
668 559 858
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9406 Filip Kołek Polska 24.09.2000 20 12 60:36
9407 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 17 13 51:39
9412 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 17 8 51:24
9405 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 12 2 36:6
9401 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 11 7 33:21
9402 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 0 4 0:12
9413 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
304
1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
316
3
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-10-30
g. 10:00
322
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2021-11-11
g. 14:00
328
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
334
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2021-12-19
g. 14:00
340
7
KTS Wola Komborska LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2022-01-23
g. 11:00
346
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
349
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki I Sanok 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
356
10
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
362
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły