Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gamil.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Golcowej 456
Prezes Klubu:
Duplaga Krzysztof
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Duplaga Krzysztof
508 153 300
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Domaradzu
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1411 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 25 5 75:15
1416 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 19 11 57:33
1412 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 19 9 57:27
1410 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 16 6 48:18
11838 Filip Dereń Polska 25.12.2005 5 1 15:3
11943 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 0 0 0:0
1405 Robert Adam Polska 23.07.1978 0 0 0:0
1413 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 0 0 0:0
1409 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 0 0 0:0
1407 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 17:00
303
1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
309
2
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 13:00
315
3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
321
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
327
5
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
333
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
339
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:7 Szczegóły
2021-12-11
g. 17:00
345
8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-12-18
g. 17:00
350
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
355
10
SKT I LO Wiki I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
362
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły