Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak I Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Englot Bartłomiej
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4920 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 20 5 60:15
4928 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 18 13 54:39
4925 Paweł Zając Polska 11.09.1989 17 3 51:9
4926 Piotr Zając Polska 29.01.1988 10 6 30:18
4914 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 10 13 30:39
4913 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 0 1 0:3
4917 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 0 0:0
4902 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
302
1
KTS Wola Komborska LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
308
2
LKS Strażak I Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:3 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
314
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
320
4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
326
5
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
332
6
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
338
7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2022-01-23
g. 10:00
344
8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 17:00
350
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
356
10
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
361
11
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki I Sanok 6:10 Szczegóły