Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki I Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 17
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Tarapacki Piotr

Osoba odpowiedzialna:
Nowak Marian
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4464 Dawid Witka Polska 23.01.1988 22 8 66:24
4463 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 21 10 63:30
4462 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 21 3 63:9
4454 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 18 11 54:33
4459 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 11 6 33:18
4467 Piotr Harajda Polska 30.04.2016 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 10:00
301
1
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno SKT I LO Wiki I Sanok 4:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
307
2
SKT I LO Wiki I Sanok KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
313
3
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki I Sanok 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
319
4
SKT I LO Wiki I Sanok UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok SKT I LO Wiki I Sanok 7:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
331
6
SKT I LO Wiki I Sanok LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-12-04
g. 15:00
337
7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki I Sanok 8:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
343
8
SKT I LO Wiki I Sanok LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
349
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki I Sanok 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
355
10
SKT I LO Wiki I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
361
11
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki I Sanok 6:10 Szczegóły