Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi 792
Prezes Klubu:
Fic Wiesław
510 602 941
parnas.starawies@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Biedka Łukasz
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10606 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 15 15 45:45
10610 Michał Wadas Polska 12.09.1984 14 18 42:54
10607 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 10 16 30:48
10605 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 3 13 9:39
10756 Marek Dudek Polska 14.03.1974 3 5 9:15
10608 Michał Dydek Polska 02.06.1989 1 10 3:30
10609 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 0 10 0:30

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 16:00
305
1
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-10-30
g. 15:00
312
2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
313
3
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki I Sanok 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
320
4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
327
5
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
334
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
342
7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
348
8
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki II Sanok 10:7 Szczegóły
2022-01-07
g. 18:00
354
9
KTS Wola Komborska LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
360
10
LKS Parnas Stara Wieś KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
365
11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 1:10 Szczegóły